073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

שיקים חוזרים

 
 
זהו אחד המצבים הכלכליים הנעימים פחות, עבור כל אחד מהמעורבים. הרגע בו מתברר שהשיק ששימש לביצוע התשלום הוא ללא כיסוי, או במילים אחרות: הוא עונה להגדרה של שיקים חוזרים. שיקים מוגבלים מהסוג הזה מעידים שדבר מה אינו תקין, מנקודת המבט של מי שנתן את השיק, והם מביאים לקושי מהותי עבור האדם שקיבל אותו: חשבו על מצב בו אנחנו זקוקים לפרוע את השיקים כמו אוויר לנשימה, אך איננו מסוגלים לעשות זאת מכיוון שהם חזרו. אז מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם חוסר הנוחות? וכיצד משרד עורכי דין ש. גרוס יוכל לסייע לכם?
 
הסיבות שמביאות לשיקים חוזרים
שיקים חוזרים, כאמור, הם צרה צרורה. הסיבה הנפוצה ביותר המביאה לכך שהם יחזרו היא שבחשבון הבנק של מי שהעניק אותם אין מספיק אשראי או כספים שיאפשרו לו לבצע את התשלום בפועל. הבעיה היא שזהו תרחיש הגיוני בהחלט, כאשר אנשים רבים מתקשים לשמור את הראש שלהם מעל המים מבחינה כלכלית וחיים על הקצה – עובדה שמביאה לכך שהשיקים שהם עשויים להעניק, אפילו אם הוא שיקים דחויים, הם ללא כיסוי.
 
חשוב לזכור כי ייתכן בהחלט כי שיקים חוזרים יהיו כאלה פשוט מכיוון שמי שהעניק אותם החליט לבטל אותם, תהא הסיבה לכך אשר תהא. בכל אחד מהמצבים האלה, חשוב להדגיש, נכנסים למצב עניינים לא פשוט אם רוצים לקבל בכל מקרה את כספי השיק, כשהמלצה מועילה היא שלא לצאת למערכה לבד אלא לפנות כבר בנקודת ההתחלה למשרד עורכי דין אשר עיסוק בגביית שיקים מוגבלים או חוזרים הוא תחום הפעילות העיקרי שלו.
 
כל הסיבות להעדיף את משרד עורכי הדין ש. גרוס
משרד עורכי דין ש. גרוס הוא משרד ותיק מאד בישראל, שפועל עוד משנת 1968. המשרד, בראשו עורך הדין שי הולנדר, מתמחה בתחום המשפטי ובהליכי הוצאה לפועל, תוך התמחות מיוחדת בגביית חובות ובנושא של שיקים חוזרים. העובדה שבמשרד פועלת מחלקת גישורים שמספקת פתרונות גם במקרה של צ'קים חוזרים, מבלי להיכנס לשדה המשפטי, מקלה במידה ניכרת על הלקוחות ומקצרת מאד את התהליך הנדרש עד אשר הם יקבלו את הכספים המגיעים להם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים