073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

צקים חוזרים

 
 
אין ספק כי אחד הגופים החשובים ביותר במדינת ישראל הוא ההוצאה לפועל. משרד ההוצאה לפועל משמש כגובה החובות הרשמי של המדינה ומאפשר לכל אלו אשר חייבים להם כספים לפנות ישירות להוצאה לפועל או באמצעות עורך דין על מנת לטפל באותם צקים חוזרים על מנת לקבל את הכספים המגיעים להם. במדינת ישראל שורר כיום חוסר ביטחון כלכלי ועל כן ריבוי התיקים הנפתחים מידי יום בהוצאה לפועל. על מנת להבטיח כי כספכם יוחזר חשוב מאוד לפנות אל המומחים לתחום זה.

מה היא המשמעות של צ'ק שחזר? מה היא הדרך הנכונה ביותר לטיפול בצ'קים אשר חזרו? איך בוחרים את משרד עורכי הדין האיכותי ביותר לטיפול בהמחאות חוזרות? למה לבחור דווקא את עורך דין שי גרוס?

זה יכול פגוש כל אחד ואחת גם מן הצד השני. החיים לא פעם מאתגרים רבים וטובים אשר מוצאים את עצמם ללא מקום עבודה מסודר כתוצאה ממצב בריאותי רעוע או כתוצאה מפיטורים, אלו יכולים להיות רבים וטובים אשר חלומם לעסק עצמאי משלהם התנפץ ובכך מצאו את עצמם מול הרבה מאוד צקים חוזרים, אלו יכולים להיות בעלי עסקים אשר מחזיקים לפתע בידיהם צקים חוזרים של לקוחות שנקלעו לחובות. הבשורה החשובה ביותר היא כי יש מה לעשות על מנת לנסות ולצאת מהמצב המסובך. עורך הדין שי גרוס וצוות משרדו יבחנו כל מקרה לגופו וימצאו את הפתרון הראוי ביותר.

שיקים חוזרים? עורך הדין שי גרוס לשירותכם! אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר לטיפול באותם שיקים חוזרים. הריביות הגבוהות והקנסות עשויות להתפתח לממדים אסטרונומיים ועל כן חשוב מאוד לטפל בעניין מהר ככל הניתן בצורה המקצועית והיסודית ביותר. משרד עורכי דין זה הינו משרד בעל רקורד עשיר מאוד של עשייה בתחום כבר משנת 1968.

צ'קים חוזרים? מה עוד ניתן למצוא במשרד עורכי דין זה?
עורך הדין שי גרוס וצוות משרדו עוסקים בתחום האזרחי ונותנים מענה ללקוחות רבים המעוניינים לטפל כאמור בבעיות צ'קים חוזרים, כינוס נכסים, צוואות וירושות, מקרקעין, הליכי גישור ועוד. שירות אישי אמין ואחראי.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
קידום אורגני | קידום אתרים