073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

פתיחת תיק בהוצל"פ

 
 
בהתאם להגדרה הבסיסית, הוצאה לפועל הוא הליך שנועד לשמש אדם לצורך מימוש פסק דין שהעניק לטובתו בית משפט או לממש מסמכים שהעניק גורם אחר. כאשר אדם מגלה כי אדם אחר או כי חברה חייבים לו כסף, הוא עשוי לפנות להוצאה לפועל במטרה לממש שטר שלא נפרע או פסק דין, מה שמביא לאותן חובות. חשוב לזכור ולהדגיש כי פתיחת תיק בהוצל”פ איננה בהכרח משימה פשוטה, הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינה טכנית, כאשר מומלץ מאד לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום על רבדיו השונים: לא רק פתיחת תיקים, אלא גם סגירת תיקים בהוצאה לפועל.
 
המפתח לפתיחת תיק בהוצאה לפועל
פתיחת תיק בהוצל”פ עשויה להיראות כמו דבר פשוט על הנייר, אך בדומה למקרה של סגירת תיקים בהוצאה לפועל מדובר במלאכה שנוטה כמעט תמיד להיות מורכבת. סיבה ראשונית למורכבות היא שהליך פתיחת התיק משתנה בהתאם לנסיבותיו הספציפיות, כאשר אבחנה עיקרית היא בהתאם לסוג החובות. יש הבדל באופן בו יש לבצע פתיחת תיק עקב פסק דין חלוט לעומת פתיחת תיק על מנת לממש שטר. בכל מקרה יש לבצע סדר אחר של פעולות, יש מסמכים אחרים שנדרש להגיש או אפילו סכומים אחרים שיש לשלם.
 
קושי נוסף הוא עצם הכניסה לתחום שבו קשה מאד להבין את חוקי המשחק. התחום של פתיחת תיק בהוצל”פ בישראל מאופיין בעודף בירוקרטיה ובגורמים שונים ומגוונים מולם נדרש להתנהל, מה שגוזל לא רק זמן אלא גם מביא להשקעת מאמצים בלתי מבוטלים. זאת ועוד, אי אפשר להוציא מהתמונה מצבים בהם הצד השני, החייב את הכספים, יערים מצידו קשיים. הליך הגבייה של החובות הופך למורכב פי כמה כאשר החייב מגיש בקשה לקבלת הפטר מחובות.
 
יש משרד עורכי דין שישמח לסייע לכם
משרד עורכי דין ש. גרוס פועל החל משנת 1968 ונחשב לאחד הותיקים והמקצועיים בישראל בתחום הגבייה וההוצאה לפועל. המשרד מעניק שירותים מגוונים הנוגעים לתיקי הוצאה לפועל, משני צידי המתרס: פתיחת תיק בהוצל”פ מצד אחד, וגם סגירת תיקים והגשת בקשה לקבלת הפטר מחובות מאידך. המשרד מתנהל במקצועיות ומתוך היכרות מקסימלית עם הרבדים השונים של התחום, עובדה שמשפרת את טיב הסיוע שהוא מעניק ללקוחותיו בעשרות מונים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
פתיחת תיקים בהוצל"פ
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים