073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

פתיחת תיקים בהוצל"פ
המונח "הוצאה לפועל" מכניס אותנו תמיד לזירה כלכלית שקשה מאד להבין בה מי נגד מי. זהו תחום סבוך עבור כל המעורבים, בין אם זה הגורם שביקש שייפתחו הליכי הוצאה לפועל במטרה לגבות חובות ובין אם זה הצד שנגדו נפתח התיק. פתיחת תיקים בהוצל”פ כוללת בתוכה לא מעט היבטים ותרחישים שעשויים לקרות, כמו התנגדות להוצאה לפועל או לחלופין סגירת התיק מסיבות שונות. במצב הדברים הזה, ההמלצה על פנייה לסיוע מקצועי של משרד עורכי דין הבקיא בתחום נראית מתבקשת.
 
על המורכבות שבהוצאה לפועל
קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות את ההיבטים השונים והמגוונים של פתיחת תיקים בהוצל”פ, כמו גם את הפעולות שעשויות להתבצע במהלך ההליך או אחרי שהוא מתרחש: חקירת יכולת בהוצאה לפועל, לדוגמא, או איחוד תיקים. כל אחת מהפעולות האלה אינה פשוטה כשלעצמה לביצוע ולהתמודדות כאחד, כאשר הן מאופיינות בהתנהלות שיש לקיים מול הגורמים הרשמיים, בטפסים רבים שנדרש להגיש ולעיתים גם בסנקציות כלכליות ואחרות שמשנות את התמונה. וזה עוד בלי להזכיר את הגורמים השונים שמנסים להערים קשיים, כפי שקורה לא פעם.
 
פתיחת תיקים בהוצל”פ רצוי מאד שתיעשה, אם כן, באמצעות גורמים מקצועיים שיודעים את כל מה שחשוב לדעת על התחום ועל היבטיו השונים. אם הצד החייב רוצה להתכונן לקראת חקירת יכולת בהוצאה לפועל, איש המקצוע (לרוב עורך דין) יוכל בוודאי לעשות זאת ובכך לשפר את סיכויי ההצלחה של הלקוח שלו בהליך. כמובן, קיים שפע דוגמאות אחרות להבהרת הנקודה הזו.
 
אז איך מתחילים?
מעוניינים לדעת עוד על פתיחת תיקים בהוצל”פ? רוצים לדעת כיצד להתמודד עם התנגדות להוצאה לפועל? יש משרד עורכי דין אחד שישמח לסייע לכם – משרד עורכי הדין ש. גרוס. המשרד פועל מאז שנת 1968 ונחשב לכן לאחד הותיקים בישראל בתחום זה. הוא מתמחה בכל ההיבטים של גביית חובות ושל הליכי הוצאה לפועל, כאשר לאחרונה החלו אנשיו להעניק את השירות החיוני של גישור ושל יישוב סכסוכים – מה שעשוי לקצר תהליכים במידה ניכרת ולמנוע את הסחבת המשפטית שאיננה פשוטה, כאמור. המשרד פועל תוך היכרות מקסימלית עם התחום ויורד לפרטי הפרטים של כל מקרה.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקים חוזרים
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים