073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

עו"ד הוצל"פ

 
 
זקוקים לשירותיו של עו"ד הוצל"פ, אך אינכם יודעים למי לפנות? הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם נעזרים בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הוצאה לפועל איחוד תיקים וגביית חובות:

ניסיון – בין אם אתם הצד החייב ובין אם אתם הצד הזוכה, חשוב שתפנו אל עו"ד הוצל"פ בעל ניסיון בטיפול במקרים של התנגדות להוצאה לפועל וגביית חובות. הניסיון במקרה זה הוא הכרחי שכן מדובר בהליכים לא פשוטים, הדורשים מעורך הדין יכולת ייצוג ברמה גבוהה, התמודדות מול גופים שונים כמו לדוגמא - בתי המשפט, וגם היכרות עם כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לכך.

התמחות – כשאתם מחפשים עו"ד הוצל"פ, וודאו שעורך הדין שאליו פניתם אכן מתמחה בתחום. הטיפול במקרים של הוצאה לפועל איחוד תיקים, גבייה של חובות, ייצוג חייבים או זוכים, איננו פשוט. על עורך הדין להכיר היטב את התחום ולהבין את מידת המורכבות שבו. עורך דין הוצל"פ המתמחה בתחום זה יוכל לייצג את החייב או את הזוכה בצורה הטובה ביותר ולשמור על כל זכויותיו.

מה כולל התהליך – ההתנהלות מול ההוצאה לפועל איננה פשוטה. היא כוללת לא מעט תהליכים, המצריכים ידע בתחום וגם ניסיון. בעת הפנייה אל עו"ד הוצל"פ חשוב לבדוק מולו מה כולל התהליך. חשוב לבדוק מהן האפשרויות העומדות לרשותו של החייב או מהן אלו העומדות לרשותו של הזוכה. יש לבדוק מולו מהן הזכויות השונות וכיצד ניתן לשמור עליהן. חשוב לדעת מראש האם צפויות להיות מגבלות כלשהן, שעשויות להיות מופנות כנגד אחד הצדדים (לרבות התנגדות להוצאה לפועל), ובעיקר כיצד להסדיר את העניין כולו בצורה הטובה ביותר.

כימיה ותקשורת טובה – ההתמודדות עם ההוצאה לפועל מצריכה מצידו של החייב או הזוכה התמודדות נפשית לא קלה. היא מעלה לא מעט קשיים ומאלצת אותו להתמודד עם מצבים לא פשוטים, שביומיום איננו נתקלים בהם. כימיה ותקשורת טובה עם עורך הדין עשויים לעזור, הן בהתמודדות הנפשית והן בהתמודדות עם הקשיים השונים, שעשויים לצוץ בהמשך. עורך דין קשוב ואמפתי הוא הכתובת הנכונה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים