073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

עורך דין מקרקעין

 
 
קניית דירה היא אחת העסקאות הגדולות שאדם מבצע בחייו. חתימת החוזה עם הקבלן או מוכר הדירה, ההתנהלות מול המנהל ונושאים רבים נוספים הקשורים לרכישת הדירה, דורשים התערבות של עורך דין מקרקעין. ש. גרוס הוא משרד עו"ד נדלן בנתניה, אליו תוכל לפנות לליווי ויעוץ בכל הקשור לעסקאות נדל"ן.
 
השירות
 במשרד עו"ד ש. גרוס, תזכה לייעוץ וליווי של עו"ד נדלן בשרון בכל תחום שתידרש אליו. אנו מעניקים שירות בנושאים של קנייה ומכירת נכסים, מיסוי מקרקעין, ייעוץ וליווי קבוצות רכישה, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד.
 
קניית דירה
 אם אתה קונה דירה מקבלן, יש לוודא שהקרקע אינה משועבדת, או חלילה מעוקלת, וכי ניתנו לקבלן היתרי בנייה כנדרש, כמו כן, עו"ד מקרקעין יעבור על החוזה, ידאג שהחוזה לא מוטה לטובת הקבלן, וכי קיימים בו כל הסעיפים הדרושים להגנה עליך מהשתבשות של העסקה. בקניית דירה יד שנייה, יש לבדוק את מצבו המשפטי של הנכס, לוודא שלא קיימים שעבודים ועיקולים, שהנכס לא ממושכן ועוד כל מיני מרעין בישין שכאלו, שרק עו"ד נדלן בנתניה, מנוסה ובקיא, יוכל לבדוק עבורך.
 
קבוצות רכישה
 משרדנו יעמיד לרשות קבוצות רכישה עו"ד נדלן מומחה בשרון, שילווה את הקבוצה בעריכת ההסכם המשותף, הגשת ההצעה במכרז, חתימת החוזים מול גורמים שונים ובכל עניין המצריך ליווי ויעוץ משפטי. קבוצת רכישה הוא נושא שכרוך בהרבה הסכמים וחוזים, וליווי של עו"ד מקרקעין הוא הכרחי להצלחה.
 
תמ"א 38
 משרד עו"ד ש. גרוס מטפל גם בכל הקשור לתמ"א 38. אנו נעמיד לרשותכם עו"ד מקרקעין מקצועי שילווה אתכם, ייעץ לכם ויטפל במשא ומתן עם הקבלן, בהליכים מול הרשויות, בענייני ערבויות ובטחונות, בעריכת הסכמים, במשא ומתן מול הבנקים ובכל עניין משפטי או חוקי אחר שיעלה בתהליך.
 
לסיכום
 אם אתם בדרך לקנייה או מכירה לדירה, או שאתם מעוניינים להעלות את ערך הדירה שלכם באמצעות תמ"א 38, פנו למשרד עו"ד ש. גרוס, לליווי, יעוץ ותמיכה מקצועיים. אנו נבטיח כי תוכלו לממש את זכויותיכם, ונדאג שהתהליך יתבצע על הצד הטוב ביותר, ובדרך המיטיבה ביותר עבורכם. למשרד עו"ד ש. גרוס ניסיון רב בתחום הנדלן, ובצוות עורכי הדין שלנו תמצאו עו"ד מקרקעין מקצועיים ומיומנים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים