073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

עורך דין לפשיטות רגל

 
 
במקרים של הסתבכות כלכלית וצבירת חובות כנגד גורמים שונים, חשוב לזכור שישנו גורם מקצועי שניתן להיעזר בו כדי לפעול נכון, ובעיקר חכם. עורך דין לפשיטות רגל, כמו זה המוצע לכם במשרד עורכי הדין ש. גרוס, הינו גורם מקצועי המייצג את החייב אל מול כל הגופים השונים, לרבות בתי המשפט, כדי להסדיר את חובותיו, או, במקרים אחרים כדי לפעול למען הליך של פשיטת רגל. עורך דין פשיטות רגל בשרון מאפשר לחייב להתמודד עם התקופה הלא פשוטה בצורה נכונה, תוך שמירת זכויותיו המלאות ועמידה בכל התנאים וההגבלות כפי שקובע החוק.

מדוע חשוב לפנות אל עורך דין לפשיטות רגל
פנייה אל עורך דין לפשיטות רגל היא הדרך הנכונה עבור החייב בכדי להתמודד עם תקופה לא פשוטה זו. החובות שנצטברו יכולים להשפיע על שגרת יומו ועל כל הסובבים אותו. ישנם חייבים שפועלים ממקום אמוציונלי ובוחרים בהליכים לא נכונים, ההופכים את העניין לאף מסובך עוד יותר. בין אם מדובר באדם פרטי ובין אם זו חברה גדולה, פנייה אל עורך דין פשיטות רגל בנתניה היא התשובה. בעזרת עורך דין לפשיטות רגל ובמקרים שבהם ישנם חובות רבים אפשר לנצל את המנגנון העומד לרשותם של החייבים. הליך של פשיטת רגל מאפשר לכל חייב, בעזרתו של עורך דין פשיטות רגל בשרון או עורך דין פשיטות רגל בנתניה ליהנות מהגנה משפטית מלאה וגם לשקם את חייו, הן במישור הכלכלי והן במישור האישי. מי שבוחר בהליך זה יכול לחזור לשגרת החיים שלו ככל שניתן, למרות חובותיו ולמרות המורכבות שבכך.

הליך זה, אותו עושים בעזרת עורך דין לפשיטות רגל המתמחה בתחום, הינו הליך בלתי נמנע פעמים רבות, אולם הוא איננו מוכרח להיות טראומטי. עורך הדין מלווה את החייב, המכריז על פשיטת רגל, צעד אחר צעד ועוזר לו לעבור את התקופה הזו. הדבר יכול להיעשות גם על ידי הגעה להסדרי תשלומים שונים, הקטנת החוב והקלות למיניהן, שיעמדו לזכותו של החייב. כדי להשיג את כל זה עבור החייב, נדרש מעורך הדין להיות מקצועי מאד, מנוסה וכמובן גם להכיר את כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לתחום. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים