073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

עורך דין ירושות

 
 
לענייני צוואות וירושות יש נטייה להסתבך. זה יכול להתחיל עוד בחיי הנפטר, כאשר אין הוא דואג לכתוב צוואה, בין אם משום שהמוות מגיע במפתיע, ובין אם משום שפשוט לא הגיע לעשות זאת. כמו כן, זה יכול להתחיל לאחר המוות, בין אם השאיר הנפטר צוואה ויש מי שטוען שהצוואה אינה קבילה, ובין אם לא השאיר הנפטר צוואה ויש צורך בהעברת ירושה על פי דין. כך או כך, העסק אינו פשוט, וליווי של עו"ד ירושות הוא הכרחי.
 
מה יכול להשתבש כשיש צוואה
 לכאורה, כאשר הנפטר משאיר אחריו צוואה, הדברים אמורים להיות פשוטים וברורים. מאידך, זה לא בהכרח כך - כאשר יש מי שרואה עצמו נפגע מן הצוואה או כאשר עולה חשש שהצוואה נכתבה תחת לחץ או השפעה של גורם שהצוואה מיטיבה איתו - יש אפשרות לפעול לביטול הצוואה. החוק מציין תנאים או יותר נכון, פגמים, שבעטיים צוואה מבוטלת. על מנת לפעול לביטול צוואה או להגן על תקפותה, כדאי לפנות לעו"ד צוואות בשרון, כמו משרד עו"ד ש. גרוס.
 
ניסוח צוואה
 עורך דין ירושות מטעם משרד עו"ד ש. גרוס יעזור לך בניסוח צוואה ללא פגם. כך תבטיח שבבוא היום, לא יתעוררו מחלוקות וסכסוכים, ולא יהיה בסיס לטענות על פגם בניסוח הצוואה. אמנם תוכל לנסח את  הצוואה בעצמך, אך כך אתה עלול לעשות טעויות שיפגמו בתקפותה. עו"ד צוואות בשרון מטעם משרדנו יוודא שלא יוכלו לבטל את צוואתך.
 
העברת ירושה על פי דין
 במידה ואדם הלך לעולמו, ולא הותיר אחריו צוואה, מגישים בקשה להעברת ירושה על פי דין. החוק קובע תנאים מוגדרים וברורים לגבי חלוקת רכושו של הנפטר, ובתנאים מפורטות כל האפשרויות שניתן היה לחשוב עליהן. במשרדנו תוכלו למצוא עו"ד צוואות בנתניה שילווה אתכם בתהליך הבקשה להעברת ירושה על פי דין.
 
לסיכום
 במשרד עו"ד ש. גרוס תמצאו עו"ד צוואות בנתניה שיילווה אתכם, ייעץ לכם, וייצג אתכם בכל עניין הקשור לצוואות וירושות. במשרדנו תמצאו עו"ד ירושות מומחים ובעלי ניסיון רב, שידעו לתמוך בכם בשעתכם הקשה וללוות אתכם בתהליך, שאינו קל מבחינה נפשית ובירוקרטית. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים