073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

עורך דין הוצל"פ

 
 
עורך דין הוצל"פ הינו הגורם המקצועי שיכול לסייע הן לחייבים והן לזכאים, במטרה להתמודד עם הליך ההוצאה לפועל, הליך שאיננו פשוט כלל וכלל. אם אתם מחפשים עו"ד הוצאה לפועל בשרון, כמו זה המוצע לכם במשרד עורכי הדין ש. גרוס, אתם בדרך הנכונה. בעזרת עורך דין זה תוכלו להתמודד עם הליכים משפטיים שונים, הקשורים לענייני הוצאה לפועל, בין אם מדובר בענייני גבייה, עיקולים, פשיטת רגל ועוד. עורך דין הוצל"פ ייצג אתכם מול בית המשפט ומול ההוצאה לפועל וידאג לשמור על כל זכויותיכם.

מה תפקידו של עורך הדין
עו"ד הוצאה לפועל בנתניה ובאזור הינו הכתובת, כאמור, שאליה יש לפנות בעניינים בהם מתנהל הליך של הוצאה לפועל. הליך זה כולל, למעשה, שני צדדים: הצד החייב, זה שחייב את הכסף והצד הזוכה – זה שחייבים לו את הכסף. עורך דין הוצל"פ יכול לייצג את כל אחד מהצדדים. הוא יכול לייצג את החייב, זה שהוצא נגדו שטר חוב, או לייצג את הזוכה, כלומר, זה שמוציא את שטר החוב המופנה אל החייב. עו"ד הוצאה לפועל בשרון או בכל מקום אחר יכול גם לייצג צד שלישי בתהליך, במידה וישנו רכוש, נכסים כלשהם או כספים, המוחזקים על ידי צד ג' ונתבעים על ידי הזוכה.

מול החייב - כשמדובר בייצוג הצד החייב, מסייע עורך הדין מטעמו של החייב לפרוע את החובות, בהתאם ליכולתו הכלכלית של החייב ועל פי הכנסתו. הוא יכול גם לפעול לביטול שטר החוב ולטעון טענות שונות המאפשרות לו ליישם זאת. עורך דין הוצל"פ יכול גם לפעול לביצוע איחוד תיקים, כלומר איחוד כל החובות המופנים אל החייב וכן גם להטיב את תנאיו של החייב, תוך התייחסות לכל המגבלות החלות עליו בעקבות הליך ההוצאה לפועל (איסור יציאה מהארץ וכדומה).

מול הזוכה - כשמדובר בייצוג הצד הזוכה, מסייע עו"ד הוצאה לפועל לזוכה בנתניה ובאזור, לקבל את הכספים שחייבים לו ועושה זאת בעזרת הליכים שונים, כמו למשל עיקול של מקרקעין, עיקול של מיטלטלין ועוד. עו"ד הדין יכול גם לפעול במסגרת הליכים נוספים, אותם הוא מגיש כנגד החייב, כמו למשל הגבלות למיניהן, צווי מאסר ועוד. כל זאת כדי להקשות על החייב ולקדם את הליך הסדרת החוב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים