073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

סגירת תיק בהוצאה לפועל

 
 
אחת הבעיות החמורות איתה מתמודדת מדינת ישראל היא חוסר אכיפת פסקי דין, במיוחד בתחום האזרחי. בתחום הפלילי המדינה יכולה להשקיע משאבים ולבצע את פסק הדין כנדרש, אך בתחום האזרחי זה לא תמיד כך. הרבה פעמים אנשים אשר זוכים בבית משפט, מגלים שהקרב לא נגמר,הם צריכים להילחם בשביל שהצד המפסיד ישלם להם את מה שנקבע בפסק הדין.

מעט סדר בבלגן, אדם מגיש תביעה לבית משפט כנגד אדם אחר או כנגד חברה לקבלת פיצוי כספי או חוב. בית המשפט קובע שאכן יש לשלם לו את כספו. אז מתחיל סאגה שנייה והיא גביית החוב. לשם כך יש להצטייד במשרד עורכי דין שמתמחה בייצוג זוגים גביית חובות. סאגה זו מובילה הרבה פעמים להתדיינות משפטית נוספת הכוללת בין היתר, פתיחת תיקים בהוצאה לפועל, בקשות לעיכוב הליכים, צווי מניעה, צו יציאה מהארץ, צווים נגד מכירת נכסים ועוד. כל גורם שחייב כסף יכול לבצע אינספור פעולות בשביל להימנע מתשלום. יש מי שחושב שנכון לו לבצע את הפעולות הנ"ל ולא להסדיר את תשלום החוב, למרות שזה יכול לפתור את כל הבעיה.

יש לציין שאחרי שמתבצע תשלום החוב, ניתן לבקש סגירת תיק בהוצאה לפועל ואז יכול החייב לחזור לפעילות כלכלית סדירה. במידה והוא לא יכול לעמוד בתשלום החוב באופן מלא או חלקי, הוא יכול להגיש בקשת הפטר, זאת במידה והוא אכן יכול להוכיח שאיננו יכול לעמוד באי תשלום החוב.

יש להבהיר נקודה חשובה, ישנם משרדים של עורכי דין שמתחמים בייצוג זוגים גביית חובות, כלומר הם לא רק מייצגים את התובעים בבית משפט אלא גם מייצגים אותם כזוכים במסגרת התהליך של גביית חובות. זאת על מנת לאפשר להם לקבל את מה שמגיע להם. הם פועלים בשיטות ובצורות שונות על מנת לאפשר להם לקבל את הכסף שמגיע להם על פי פסק הדין. יש לומר עוד, שלא מדובר רק בפסקי דין אלא גם במקרים אחרים כמו ירושות, מזונות, חובות ישנים ועוד.

אם אתם מחפשים משרד שמתמחה בייצוג זוכים גביית חובות, אתם מוזמנים לפנות אלי, עו"ד שי גרוס, אני מתמחה בתהליך של ייצוג זוכים לצורך גביית חובות. אצלי תקבלו יחס מסור ואישי, תוכלו ליהנות מעבודה מהירה ותקבלו מענה ייחודי. אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך האתר או בטלפון. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין הוצל"פ
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים