073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

סגירת תיקים בהוצל"פ
כמעט מדי יום, אנשים רבים ניצבים בפני קשיים כלכליים, שעלולים להביא לכך שהם ייכנסו במהרה לבור כלכלי שהיציאה ממנו קשה ולעיתים נראית גם בלתי אפשרית. כאשר נפתח כנגד אדם תיק בהוצאה לפועל, כל שגרת החיים שלו עלולה להשתבש, כשסנקציות שונות המוטלות עליו הן הגיוניות בהחלט. כעת עליו לעשות הכל כדי להגשים את המטרה: סגירת תיקים בהוצל”פ, ורצוי מאד שיבחר בשיטה של הגשת בקשה להפטר. למעשה, הפטר מסיים את התהליך על הצד הטוב ביותר מבחינת הלקוחות.

אז איך סוגרים תיק?
סגירת תיק בהוצאה לפועל נראית כמו חלום רחוק אצל לא מעט אנשים, אבל העובדה הברורה היא שבאמצעות התנהלות נכונה בתחום ניתן להגדיל את הסבירות לכך בעשרות מונים. המצב הראשון בו עשויה להתרחש סגירת תיקים בהוצל”פ הוא, כמובן, כאשר החייב פרע את כל החובות שלו. תרחיש אחר בו תיק עשוי להיסגר הוא בהוראת רשם ההוצאה לפועל, וזאת במקרה שבו במשך תקופה של שנתיים לא ננקטו פעולות שונות בתיק (אפילו אם בפועל החובות טרם נפרעו).

תרחיש אחר הוא סגירת תיקים בהוצל”פ עקב ההוכחה של האדם החייב שאין בידיו המשאבים הנדרשים על מנת לסגור את החובות, ושכנראה לא יהיו בידיו אמצעים כאלה גם בעתיד. כאן כבר מדובר בהליך פשיטת רגל, אשר אחד השלבים האחרונים בו הוא הגשת בקשה להפטר. כאשר משתכנעים הגורמים הרלוונטיים כי אין לאדם כלים להשיב את החובות, הרי שהם עשויים להחליט לבטל אותם ובכך למעשה לאפשר לאותו אדם לפתוח דף חדש וחלק מבחינה כלכלית.

המפתח להצלחה: פנייה למומחים
למרות התרחישים האופטימיים שהובאו מעלה, צריך לזכור דבר אחד: סגירת תיקים בהוצל”פ אינם דבר פשוט. קיים הליך בירוקרטי לא פשוט שיש לבצע, כאשר צריך לקחת בחשבון שגם בעלי אינטרסים שונים – למשל, הנושים של האדם החייב – עלולים להערים קשיים. זו בדיוק הסיבה בגינה המלצה מועילה היא לבצע הליך סגירת תיק בהוצאה לפועל באמצעות חברות הבקיאות בכל רבדי התהליך. משרד עורכי דין ש. גרוס הוא אחד הותיקים והמקצועיים בתחום הזה בישראל, עם רשימה מרשימה מאד של הצלחות נאות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גביית צ'קים חוזרים
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים