073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

משרד עורכי דין פש"ר

 
 
הליך פשיטת רגל, הנקרא בקיצור פש"ר, מאפשר לאדם שצבר חובות לשמוט את חובותיו לגורמים שונים, כל עוד ההליך מתבצע בתום לב ובכפוף לתנאים הקבועים בחוק. למעשה, פשיטת רגל מאפשרת לאדם להיחלץ ממצוקתו ולהגיע באמצעות ייעוץ משפטי וייצוג על ידי משרד עורכי דין פש"ר להסדר מול נושיו ולחתום גם על הסדר חובות מול הבנקים. אף אדם אינו אוהב להיות חייב לחברות, לאנשים אחרים, לבתי עסק, לגופים ממשלתיים ובוודאי לא לבנקים. באמצעות הסדר חובות מול בנקים ניתן לצאת לדרך חדשה, לקבל מעט חמצן ולמעשה להתחיל בפרק חדש בחיים, גם אם במסגרת ההסדר מאבדים נכסים יקרים ודברים נוספים.
 
ליווי וייצוג משפטי של משרד עורכי דין פש"ר
אדם שנקלע למצוקה כלכלית קשה וצבר חובות רבים שאינו מסוג לפרוע יכול, על פי החוק במדינת ישראל, להצהיר בתנאים מסוימים על פשיטת רגל. לאחר ההכרזה בבית המשפט על חייב כפושט רגל הוא יקבל צו הפטר, שהוא פטור מכל החובות שצבר. לאחר קבלת צו הפטר יוסרו גם המגבלות השונות שהוטלו על החייב במסגרת הליך פשיטת רגל. חשוב להדגיש כי הליך פשיטת רגל אינו דבר של מה בכך, הנושא מורכב ומחייב ייצוג משפטי נאות, לכן מומלץ לתאם פגישה עם משרד עורכי דין פש"ר ש. גרוס חברת עורכי דין.  
 
פירמת ש. גרוס חברת עורכי דין מתמחה בהליכי פשיטת רגל ומנוסה בהליכי הסדר חובות מול בנקים ובעריכת הסדרי נושים תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח. המשרד הוקם בשנת 1968 ונחשב לאחד המובילים בתחום הסדרי נושים, הסדר חובות לבנקים ובהליך פשיטת רגל.
 
פש"ר – קרש הצלה לישראלים רבים
ישראלים רבים נקלעים על לא עוול בכפם למצוקה כלכלית קשה ולחובות עצומים לבנקים ולנושים אחרים. מערכת המשפט בישראל ערה למצוקתם של החייבים ומאפשרת להם בתנאים מסוימים לקבל צו הפטר הפוטר אותם מחובותיהם, אך עם זאת על החייב להוכיח בפני בית המשפט כי נקלע למצוקה בתום לב וכי אין ביכולתו לפרוע את חובותיו. משרד עורכי דין פש"ר מלווה את החייב לאורך כל ההליך המשפטי על מנת לסייע לו לצאת מהמצוקה אליה נקלע ולהתחיל דרך חדשה בחייו ללא לחץ נושים וללא חובות מעיקים.
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים