073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

ייצוג חייבים ופש"ר

 
 
מה היא המשמעות של כניסה לתהליך של פשיטת רגל? מה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר להיפטר מכל החובות? איך בוחרים את העורך דין הטוב ביותר לטובת ייצוג חייבים ופש"ר?
זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. אלו יכולים להיות בעלי עסקים קטנים אשר הגשימו את חלומם לפתוח עסק וגילו במהרה שהם נקלעו למעגל חובות שאינם יכולים לצאת ממנו, אלו יכולים להיות שכירים אשר כתוצאה ממחלה או פיטורים איבדו את מקור הכנסתם ונכנסו לחובות כבדים. חוב עשוי לגדול ולטפוח ולהגיע לממדים כאלו אשר ישאירואת החייבים חסרי אונים. טיפול נכון של בעל החוב יכול ללא ספק להראות לו את הדרך ליציאה מהמצב הכלכלי הקשה.

ייצוג חייבים ופש"ר אל מול כל הגורמים כמו הנושים, הוצאה לפועל וכו' היא ללא ספק הדרך הנכונה ביותר לנהל את תהליך היציאה מהחובות. הבשורה החשובה עבור כל אלו אשר אינם רואים את האור בקצה המנהרה היא כי ניתן לטפל בחובות ואפילו להגיע בסופו של תהליך למצב בו בית המשפט מעניק צו הפטר ובכך פוטר את החייב מכל חובותיו.

אולם על מנת שזה אכן יקרה יש לעבור תהליך ארוך ולא פשוט לעיתים. ייצוג חייבים ופש"ר יחזיר לכל אותם חייבים את השליטה על חייהם. בגמר התהליך יוכל כל חייב לפתוח חשבון בנק, יוסרו כל ההגבלות עליו כמו עיכוב יציאה מהארץ, רישיון נהיגה וכו'.

בקשה להפטר? למה לבחור את שירותיו של עורך הדין שי גרוס?
אין ספק כי על מנת לנהל נכון את תיקי החובות ואת אותה בקשה להפטר חשוב מאוד כי מי שינהל עבורכם את התהליך יהיה משרד עורכי הדין המיומן והמקצועי ביותר. משרד עורכי הדין ש. גרוס מטפל ועוזר לחייבים כבר משנת 1968. ניסיון רב וכמו כן ידע רב, שירות אישי ומקצועי.

פשיטת רגל הפטר? לא רק!
משרד עורכי הדין של עורך הדין שי גרוס מונה מספר עורכי דין אשר כל אחד מהן מומחה בתחומו. מגוון מרשים של שירותים משפטיים הכולל בין השאר פשיטת רגל הפטר, טיפול בצקים חוזרים, כינוס נכסים ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
קידום אורגני | קידום אתרים