073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

ייצוג חייבים בפש"ר

 
 
הליך פשיטת רגל, או בקיצור פש"ר, הוא תהליך מורכב. מעבר לבירוקרטיה הכרוכה בכך,  מדובר במטען רגשי עצום שמלווה בנטל כלכלי כבד, עד שלעתים נראה שמדובר בבור שלא ניתן לצאת ממנו ולא מצליחים לראות את האור שבקצה המנהרה. אולם כיום, כשהרפורמה של הליכי פש"ר כבר מיושמת, ניתן לקבל הפטר מחובות ולפתוח פרק חדש בחיים. כדי לעשות את זה במהירות ובלי בזבוז כספים מיותר, מומלץ לפנות לעורך דין שמתמחה בענייני ייצוג חייבים בפש"ר.
 
במשך תקופת הליכי הפש"ר, מעכבים את כל ההליכים בכל התיקים המתנהלים נגד החייב ומבוטלים הליכים כמו עיקולי משכורות ובנקים, הגבלות על רישיון נהיגה וזאת באופן מיידי עם הגשת הבקשה לקבל צו כינוס. בעת פתיחת תיק מתבצעת חקירת יכולת בהוצאה לפועל. זהו אינטרס של החייב אם הוא רוצה להוכיח שאין ביכולתו לעמוד בתשלום החוב ולהתקדם לעבר הליך פשיטת רגל, שיגן עליו מפני נושיו. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בכל מה שקשור לייצוג חייבים בפש"ר, ויוכל לדאוג לאינטרסים של החייב.
 
החייב מוכרח להתייצב בכל מקרה של חקירת יכולת בהוצאה לפועל, על מנת שהרשויות לא יראו בו כמי שמנסה להשתמט מתשלום החובות ואז יהיה ניתן להטיל עליו מגבלות שונות, מעיקול חשבונות דרך צו עיכוב יציאה מהארץ ובמקרים מסוימים אפילו מאסר. 
 
עורך דין ייצוג חייבים בפש"ר ידע כיצד לסייע לחייב ולמנוע או לעכב נגדו הגבלות לפי תעסוקתו. למשל, אדם המועסק כנהג חייב להחזיק ברישיון נהיגה על מנת להמשיך להתפרנס. עורך הדין יבקש עבורו עיכוב הליכים בנוגע להגבלת רישיון הנהיגה שלו, שכן יכולתו לפרוע את החוב תלויה בכך שיהיה לו רישיון נהיגה בתוקף. אם מדובר בנהג מונית, אוטובוס או משאיות תובלה ורישיון הנהיגה יישלל ממנו, לא תהיה לו כל הכנסה והדבר למעשה יהיה בניגוד לאינטרס של הנושים. 
 
מכיוון שמדובר בנושא כל כך רגיש וסבוך, מומלץ שתפנו לעורך דין מומחה בתחום ייצוג חייבים בפש"ר, שבקיא בנבכי ההוצאה לפועל על כל האפשרויות המשפטיות הכרוכות בכך. עורך דין מומלץ במיוחד הוא עו"ד שי גרוס, שישמח לעמוד לרשותכם ולהביא בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם. פנו לצוות המשרד עוד היום, זהו הצעד הראשון בדרך ליציאה שלכם מהסחרור הכלכלי והחובות.. 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים