073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

טיפול בחובות


 
במצב הכלכלי הלא בטוח השורר כיום, חברות ועסקים מוצאים עצמם לא פעם שוקעים לחובות גדולים. אם הגעת למצב בו החובות מתחילים לאיים על המשך דרכך הכלכלית, כדאי שתפנה במהרה למשרד עורכי דין המתמחה בטיפול בחובות. הזנחת הטיפול בחובותיך או דחייתו, עלולה להביא לקיצה של הקריירה העסקית שלך.
 
חובות למוסדות
חובות למוסדות כמו בנקים או ביטוח לאומי, דורשים הסדרה מהירה, על מנת שלא תצבור ריביות פיגורים וקנסות, ובכדי שלא תגיע לעיקולים. במסגרת הטיפול בחובות, עו"ד מטעם המשרד יפעל להסדר חובך מול המוסדות. בין אם מדובר בפריסת החוב או כל הסדר אחר שיאפשר לך להמשיך בפעילותך העסקית מצד אחד, ולהתחיל לשלם את החוב מצד שני. אי נקיטת פעולה מיידית בנושא חובות למוסדות עלולה לעלות לך כספים מרובים, וכן לפגוע בעתידך הכלכלי.
 
חובות מול ספקים
ככל שחובותיך גדולים יותר, אפשרות ההחזר שלך קטנה, והסיכוי שיפתחו לך תיקים בהוצאה לפועל גדל. כאשר קיימים חובות לספקים שונים, עלול להיווצר מצב בו ספקים ימהרו להגיש תביעה נגדך בהוצאה לפועל, על מנת להבטיח שיזכו להחזר, בבחינת כל הקודם זוכה. מה שעליך לעשות במצב כזה הוא להקדים תרופה למכה, ולהגיע בעזרת עו"ד להסדר חובות  מול ספקים, כך שהספקים יהיו שקטים ולא יפעילו עליך לחץ לשלם את כל החוב באופן מיידי. באופן זה תוכל להמשיך להתנהל בזהירות ובבטחה, על מנת לצאת מן המשבר אליו נקלעת.
 
פנייה לעורך דין מומחה
כאמור, משרד עו"ד ש. גרוס מספק שירות טיפול בחובות, שירות זה חשוב למי שנקלע למשבר כלכלי ומוצא עצמו במצב שאינו יכול לשלם את חובותיו. הטיפול בחובות כולל הגעה להסדר חוב מול ספקים ומוסדות, פנייה לאיחוד תיקים או בקשה להכרזה על פשיטת רגל, בהתאם למצבך, כאשר הקו המנחה הוא איזו אופציה היא המיטבית עבורך. אין להמעיט בחשיבות הניסיון והידע של עו"ד מנוסה ובקיא בנושא טיפול בחובות. טעויות שיעשו בתהליך עלולות להשפיע לרעה על עתידך הכלכלי לאורך שנים. אם נקלעת למצוקת חובות , אל תהסס, פנה למשרד עו"ד ש. גרוס והחל לטפל בחובותיך בהקדם האפשרי.
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים