073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

חקירת יכולת

 
 
פתיחת תיק בהוצאה לפועל יכולה להרגיש כמו חרב על הצוואר. מי שתלוי נגדו תיק נפגע משמעותית מבחינה כלכלית עד שחובו יוסכם ויוסדר, ובמאה ה-21 בלי כסף אי אפשר לעשות כמעט כלום, לכן ההגבלות הכלכליות מובילות לפגיעות בכל תחומי החיים. אחת הדרכים שמאפשרות להקל בהגבלות הללו, היא חקירת יכולת של החייב, כדי שזה יקבל הזדמנות להראות שאין ביכולתו לשאת בחוב. 
 
חקירות יכולת יכולים להזמין גם הנושה וגם החייב. אולם במקרה זה מדובר באינטרס של החייב לבקש חקירת יכולת, מכיוון שכך הוא יוכל להוכיח שאין ביכולתו לעמוד בתשלום החוב וזה יאפשר תהליכים נוספים, כמו למשל הליך פשיטת רגל, שיגן עליו מפני נושיו. 
 
החקירה מאפשרת לאנשי הוצאה לפועל המטפלים בתיק לבחון באופן מפורט את מצבו הכלכלי של החייב כדי שיוכלו להסיק האם הוא מתחמק מתשלום החוב, או לא. החייב מאפשר לחוקרים לבדוק את חשבון הבנק שלו, ועליו להוכיח שאין לו נכסים הרשומים על שמו, להזמין עדים שיעידו על מצבו הכלכלי, וכן ניתן לחייב אותו להציג מסמכים שונים שיוכיחו את מצבו הכלכלי. 
 
בכל מקרה של חקירת יכולת בהוצאה לפועל על החייב להתייצב אליה, שכן אם לא יעשה זאת - הרשויות עלולות לראות בו כמי שמנסה להשתמט מתשלום החובות ואז יהיה ניתן להטיל עליו מגבלות שונות, כמו למשל הגבלה על רישיון הנהיגה, עיקול חשבונות הבנק, עיכוב יציאה מהארץ ובמקרים מסוימים אפילו מאסר. לכן כדאי להסכים לחשוף את כל הפרטים שמבקשים מכם, כדי להוכיח מעל כל ספק את תום לבכם.
 
בכל מקרה בו נדרשות חקירות יכולת, מומלץ לפנות לעורך דין מומחה בנושא. עורך דין שמתמחה בנבכי ההוצאה לפועל והבירוקרטיה הכרוכה בכך, ידע האם זה הפתרון הנוח עבורכם, האם כדאי להגיש בקשה לפשיטת רגל, האם אתם מתאימים לתהליך של הפטר חובות וביחד עם איש מקצוע מומחה ומוביל בתחום תוכלו להגיע לתוצאות מהירות יותר, טובות יותר וללא בזבוז כספים מיותר. 
 
כשאתם מחפשים משרד עורכי דין המתמחים בתחום חקירת יכולת, מומלץ לפנות לעו"ד שי גרוס, מהמובילים בטיפול בתיקי ההוצאה לפועל על הפעולות והתהליכים השונים שכרוכים בכך. פנו לעו"ד גרוס בטלפון או דרך האתר עוד היום, כדי לזרז את היציאה שלכם מהבור לעבר חופש כלכלי. 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים