073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

חקירת יכולת בהוצאה לפועל

 
 
לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם הגדרה של משתמטי חוב, הגדרה זו נקבעת על ידי הרשות להוצאה לפועל בעקבות דרישה שלא נענתה לביצוע תשלום חוב מסוים. הגדרה זו יכולה לפגוע בהם מבחינה כלכלית וכן מבחינות אחרות, למעשה בהוצאה לפועל יכולים להגביל את היכולות הכלכליות שלהם וכן יכולות אחרות עד אשר יסדירו את עניינם הכספי.

אך למי שמוגדר כבעל חוב, יש את הזכות לדרוש חקירת יכולת בהוצאה לפועל. הרעיון של בדיקה זו היא, שהוא מאפשר לאנשי הוצאה לפועל לפשפש היטב בכל מה שקשור למצבו הכלכלי על מנת להוכיח שהוא איננו משתמט מתשלום החוב. לשם כך במסגרת חקירת יכולת בהוצאה לפועל, עליו לחוקרים לבדוק את חשבון הבנק שלו, להוכיח שאין לו נכסים אשר רשומים על שמו, להזמין עדים שיעידו על מצבו הכלכלי, וכן ניתן לחייב אותו להציג מסמכים שיוכיחו את מצבו הכלכלי. במידה ואכן מתברר שהוא איננו משתמט מחובו אלא לא יכול לשלם אותו, הרי שבמקרה כזה יהיה ניתן להגיע להסדר באמצעות משרד עורכי דין פש"ר, כלומר משרד שמתמחה בייצוג גורמים שעומדים בפני פשיטת רגל אל מול הנושים.

חשוב לציין עוד, שמלבד אפשרות של חקירת יכולת בהוצאה לפועל, ניתן להגיש בקשה לפשיטת רגל הפטר, כלומר הפטר חובות במקרה ולא ניתן לשלם אותן. בקשה כזו ניתן גם להגיש גם אחרי תקופה מסוימת במהלכה משלמים את כל החובות, מתוך רצון להגיע לסיום כל תשלום החובות. גם נושא זה יש לבצע בעזרת משרד עורכי דין פש"ר, כך יהיה ניתן להגיע לתוצאות מהירות וטובות יותר.

חשוב להבהיר, שלא בכל מקרה בו מתבצעת חקירת יכולת בהוצאה לפועל או בכל מקרה בו מוגש בקשה לפשיטת רגל הפטר, אכן רשות ההוצאה לפועל מתחייבת לקבל את זה. הדברים מתקבלים רק לאחר בדיקה מדוקדקת של החומר וכן רק לאחר שמוכח, מעל כל ספק, שאכן הפעולות מבוצעות בתום לב ומתוך כוונה אמיתית להגיע לפתרון בנושא. לשם כך יש להסכים לחשוף את כל מה שמתבקש.

אם אתם מחפשים משרד עורכי דין אשר מתמחה בפשיטות רגל ובכל הנושאים שקשורים לעניין, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, שמי שי גרוס ואני עורך דין שמתמחה, בין היתר, בחקירת יכולת בהוצאה לפועל וכן בנושאים אחרים שקשורים לתחום. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך הטלפון או דרך האתר. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
סגירת תיקים בהוצאה לפועל
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים