073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

התנגדות להוצאה לפועל

 
 
קשה להאמין שקיים מישהו שהיה מעוניין לשמוע את צמד המילים "הוצאה לפועל". אמנם אף אחד לא היה רוצה להסתבך עם פתיחת תיק, אך לפעמים נסיבות החיים מובילות לכך שאין אפשרות להחזיר את החוב. כל אדם, חברה או מוסד שלטענתו אתם חייבים לו כספים ולא יצרתם קשר כדי להגיע לניסיון פשרה, או לא נעניתם לניסיון פשרה - יכול לפנות אל ההוצאה לפועל ולפתוח נגדכם תיק חייבים. במקרה כזה אפשר להגיד התנגדות להוצאה לפועל. 
 
בקשת התנגדות להוצאה לפועל ניתן להגיש במגוון מקרים. למשל, אם מתברר שהתיק כבר נידון בבית משפט, אם החוזה בין הצדדים מבוטל, או אם מתברר ששני הצדדים לא עמדו בתנאי החוזה. כמובן שישנן עוד מסיבות שאמורות להוכיח שהחוב שבשמו נפתח התיק בהוצאה לפועל, אינו חוב אמיתי ולכן אין סיבה להפעיל אותו.
 
ומה קורה אם מספר גופים פותחים תיק נגד החייב בהוצאה לפועל? במקרה זה של הליכי הוצאה לפועל איחוד תיקים הוא פתרון יעיל במיוחד עבור החייב. הייתה פעם פרסומת שאמרה "אם תתעלם זה לא ייעלם", וכך גם בנוגע לחובות. לא רק שהם לא נעלמים, הם עולים ותופחים עד כדי אובדן שליטה. איחוד תיקים מחזיר את השליטה בהליך של אדם המוגבל באמצעים, מכיוון שהדבר מאפשר להתמודד עם מכלול החובות לכל הנושים ולא טיפול נפרד בכל תיק שעשוי להשאיר את המשכורת שלכם מעוקלות. 
 
לא משנה מה הסיבה שבגינה נפתח נגדכם תיק, בין אם אתם מעוניינים להגיד התנגדות להוצאה לפועל או שאתם חושבים שהפתרון הנכון עבורכם הוא הוצאה לפועל איחוד תיקים, כדאי שתפנו לעו"ד המתמחה בתחום ובקיא בכל הליכי העבודה עם ומול ההוצאה לפועל, כדי שיהיה מי שידאג לאינטרסים שלכם ושלא תיפלו בין הכיסאות ובין גלגלי הבירוקרטיה הסבוכה. 
 
חושבים שיש סיבה להגיד התנגדות להוצאה לפועל? פנו עוד היום לעורך הדין שי גרוס ולצוות משרדו, כדי שהם יבחנו את המקרה שלכם וידעו להמליץ לכם על הפתרון הנכון עבורכם. גם אם אתם מוגבלים באמצעים פנו לצוות המשרד, שמטפל בהצלחה רבה בלקוחות רבים יותר מ-40 שנה. שביעות הרצון שלכם מהשירות מובטחת, תוך טיפול אישי ומקצועי לאורך כל הדרך עד שתצאו מהבור הכלכלי לדרך חדשה ונטולת דאגות.
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים