073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

התנגדות להוצאה לפועל

 
 
אדם העומד לפני הליכי הוצאה לפועל שרוי בחרדות ובחשש רב, לכן חשוב כי יפנה למשרד עורכי דין המתמחה בהגשת התנגדות להוצאה לפועל. משרד ש. גרוס חברת עורכי דין מציע ניסיון רב בתחום ההוצאה לפועל: צוות המשרד מתמחה בייעוץ ובליווי משפטי לחייבים שנפתחו נגדם תיקים בהוצאה לפועל. במסגרת הטיפול ניתן להגיש בקשות כמו עיכוב הליכים הוצאה לפועל או בקשה כמו ביטול הליכי הוצל"פ, ובמידת הצורך הצוות המשפטי יגיש בקשה להארכת מועד הגשת ההתנגדות, כאשר יש להגיש את הבקשה בהתאם לזמנים הקבועים בחוק.

הליך התנגדות להוצאה לפועל
יש מקרים בהם אדם נתבע על לא עוול בכפו וללא כל הצדקה. לדוגמה, שיק שזויף עם חתימתו, תביעה בגין אי תשלום שכר דירה אף על פי שהוא שילם וכיוצא בזה. באמצעות הגשת התנגדות להוצאה לפועל ניתן במקרים מסוימים לעצור את ההליכים שננקטו נגד מבקש הבקשה. עם זאת, החוק קובע מסגרת זמן קצרה של 30 יום מהמועד בו הוא קיבל אזהרה להגיש את הבקשה. אי הגשת הבקשה בזמן עשויה לגרום לחייב בעיות קשות, לרבות עיקול נכסים ורכוש, הגבלות על חשבון הבנק ושימוש בכרטיסי אשראי ועוד.

משרד ש. גרוס חברת עורכי דין מתמחה בהוצאה לפועל. המשרד מציע מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר עיכוב הליכים הוצאה לפועל, ביטול הליכי הוצל"פ, ערעור לערכאה משפטית גבוהה יותר בגין דחיית בקשת ההתנגדות, והכרזה על חייב כמוגבל באמצעים ובהליכי פשיטת רגל.

בקשה לביצוע שטר בהוצאה לפועל
כאשר נושים מגישים בקשה לביצוע שטר בהוצאה לפועל או תביעה על סכום כסף בהליכי הוצל"פ, יש לפעול במהירות כדי להגיש בקשת התנגדות להוצאה לפועל. חשוב לפנות למשרד עורכי דין מקצועי המתמחה בנושא. על פי תקנה 106 לתקנות ההוצאה לפועל, ניתן להגיש את הבקשה להתנגדות לביצוע שטר תוך 20 יום בלבד, והגשת התנגדות בגין תביעה בסכום קצוב ניתן להגיש תוך 30 יום.

צוות משרד ש. גרוס חברת עורכי דין מלווה את החייב לכל אורך הדרך על מנת לסייע לו לשמור על זכויותיו ולאפשר לו לפרוע את החובות בדרך הנוחה לו ביותר, בכפוף לתנאים הקבועים בחוק ובמסגרת האפשרויות הקיימות.    
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים