073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

התנגדות לביצוע שטר חוב
לא פעם חברות או גורמים אחרים מגישים בקשה לשטר חוב כלפי גורמים אחר לא עמדו בתנאי התשלום. לעיתים הגשת שטר חוב נובע מהעובדה שהגורם אשר היה אמור לשלם להם, החליט שלא לעמוד בהסכם ולא שילם או הגיש צ'קים לא מכוסים, או לחילופין, שילם רק חלק מהכסף.

מי שהוגש נגדו שטר כזה יכול להגיש התנגדות לביצוע שטר חוב תוך שלושים יום, תוך נימוק ההתנגדות שלו לביצוע השטר. למשל, במידה ומדובר ברכישת מוצר או סחורה שלא סופקה כראוי או לא כפי שנקבע בין הצדדים, כמו כן הוא יכול להגיש התנגדות לביצוע שטר חוב במקרה והוא טוען שמדובר בהסכם מזויף או בחתימה מזויפת של החייב על גבי השטר. כלומר אם הוא עצמו לא חתם על אותו שטר חוב אותו הוא התחייב לקיים. אפשרות נוספת היא להגיש התנגדות על רקע קיזוז, כלומר אם נקבע שאמור להתבצע קיזוז בסכום מסוים והוא לא בוצע. במקרים בהם מוגש צ'ק ביטחון לצורך תשלום חשבונות מסוימים במידה והם לא משולמים באופן תדיר, הרי שניתן להגיש התנגדות לביצוע שטר חוב, במידה והתשלומים הועברו ולכן אין סיבה מדוע להפעיל את שטר החוב.

פעמים רבות, מי שטוען שחייבים לו כסף ידרוש גם לממש אפשרות של הוצאה לפועל, כלומר לחייב את החייב לשלם דרך הוצאה לפועל. גם במקרה כזה ניתן להגיש בקשת התנגדות להוצאה לפועל. בקשה זו ניתן להגיש במקרה ומתברר שהתיק נידון בבית משפט, החוזה בין הצדדים מבוטל, מתברר ששני הצדדים לא עמדו בתנאי החוזה ומסיבות אחרות אשר אמורות להוכיח שהחוב אשר בשמו נפתח התיר בהוצאה לפועל, אינו חוב אמיתי ולכן אין סיבה להפעיל אותו.

חשוב לומר, בכל מקרה הן של התנגדות לביצוע שטר חוב או התנגדות להוצאה לפועל, יש לפנות לעורך דין על מנת שיבסס את הטענות ויגיש את ההתנגדות, רק כך ניתן להגדיל את הסיכוי שאכן ההתנגדות תצא לפועל. חשוב עוד להבהיר שבשביל שאכן זה יקרה, יש לפעול בתום לב ובצורה אמינה וישרה בפני בית המשפט.

לסיום, אם אתם מחפשים משרד שמתמחה בפשיטות רגל, הוצאה לפועל, התנגדות לשטר חוב, שיקים מוגבלים ועוד, אתם מוזמנים לפנות אלי. שמי שי גרוס ואני עורך דין שמתמחה בנושאים אלו. אני אשמח לייצג אתכם ולהציג את הטיעונים שלכם בבית משפט וכן בפני הוצאה לפועל ובפני רשויות אחרות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בקשה להפטר
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים