073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

הפטר בפשיטת רגל

 
 
עבור רבים וטובים צמד המילים פשיטת רגל הוא חלום בלהות. אולם עבור אלו שכבר נקלעו לסיטואציה כלכלית קשה פשיטת רגל היא חבל ההצלה שלהם. ממש לשם כך חשוב מאוד לדעת ולקבל את ההסבר והייעוץ המקצועי ביותר בכדי לעשות כראוי את התהליך. הפטר בפשיטת רגל הוא קצה התהליך אשר יעזור לכל מי שנקלע למצב הלא נעים הזה לצאת לדרך חדשה ולפתוח בחיים ללא חובות.

מתי ניתן לקבל צו הפטר? האם כל מי שחייב כספים לנושים כאלו ואחרים יכול לקבל בסופו של תהליך צו הפטר? מי יעזור לכם לקבל את צו ההפטר בפרק הזמן הקצר ביותר?
כאמור הפטר בפשיטת רגל הוא קצה קצהו של התהליך אשר לאורכו ישנם הרבה מאוד קשיים כלכליים אשר מובילים לא פעם גם לקשיים נפשיים לא פשוטים כלל וכלל. אדם כזה או אחר אשר חייב כספים לגופים פרטיים או לגופים מוסדיים כאלו ואחרים מוצא את עצמו כמי שאיבד שליטה על חייו ונתון לחסדיהם של הנושים וההוצאה לפועל. עורך הדין שי גרוס וצוות משרדו יהיו שם עבורכם על מנת לעזור לצאת ממעגל החובות.

הפטר בפשיטת רגל, משמעות הדבר כי כל ההגבלות הוסרו על פי צו בית משפט. לאחרונה חלו שינויים כאלו ואחרים ורפורמה אשר מאפשרת לחייבים להיפטר מהחובות כבר אחרי 18 חודשים בלבד. כל מה שנדרש הוא לנהל כראוי את התהליך.

הפטר מחובות? למה לבחור בשירותיהם של המומחים של משרד עורכי דין זה?
משרד ש. גרוס חברת עורכי דין, פועל כבר משנת 1968 בהצלחה רבה ומעסיק את טובי עורכי הדין בתחום האזרחי. בין היתר טופלו בהצלחה לקוחות רבים ונאמנים וביניהם חברות וגופים עסקיים גדולים וכמו כן לקוחות פרטיים. הפטר מחובות ושאר השירותים המשפטיים באחריות ולשביעות רצון הלקוחות.

בקשת הפטר? אילו עוד שירותים מציעים בש. גרוס חברת עורכי דין?
מגוון מרשים ביותר של תחומי עיסוק הכוללים בין היתר בקשת הפטר, טיפול של כונס נכסים, צוואות וירושות, טיפול בצקים חוזרים, גביה והוצאה לפועל, הליכי גישור ועוד. טיפול אישי לאורך כל הדרך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים