073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

הסדרי נושים

 
 
אף אחד לא מעוניין להיקלע לחובות ולרכבת ההרים הכלכלית שנמצאת כל הזמן בירידה שכרוכה בזה. אולם במציאות הכלכלית של היום, לאחר שבנק ישראל הגביל את הבנקים באשראי שהם רשאים לתת ללקוחות ועם יוקר המחייה בישראל, חלה עלייה ניכרת בכמות החייבים שמתנהלים נגדם תיקי גבייה בהוצאה לפועל, ובמצבים כאלה הם נאלצים לחפש אחר הסדרי נושים. 
 
הסדר נושים הוא פתרון כאשר יש לאדם מסוים יש חוב כלפי אנשים או מוסדות כמו למשל בנקים, שלהם הוא חייב כספים. גם אם החייב מכיר בחובו, לעתים אין אפשרות כלכלית לסלק את כל החוב לפי לוח הזמנים שנקבע מראש בזמן ביצוע העסקה או לקיחת ההלוואה. חייבים במצבים כאלו מחפשים אחר הסדרי נושים, וינסה להשיג בכך פריסת תשלומים לאורך זמן רב יותר. לעתים רבות הסדר כזה יחייב מימוש נכסים אם בבעלות החייב דירות, עסקים או כלי רכב, שבחלק גדול מהמקרים הנושים מסכימים לוותר על חלק מגביית חובות הכספים ששייכים להם, על מנת להבטיח קבלת לפחות חלק מהחוב. 
 
הסדרי נושים הוא תהליך מורכב בעל השלכות משמעותיות ולכן מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום. הנושים כמובן יראו את טובתם לפני שיראו את טובתו של החייב ולכן יש להיעזר בעורך דין שידאג לאינטרסים שלכם. הדבר נכון כפליים כשמדובר בחוב מול חברות ומוסדות שמצוידים בסוללת עורכי דין מהמובילים בתחום, ולכן צריך להעמיד מולם עורך דין מהשורה הראשונה בכל מה שקשור בטיפול בחובות ובתיקי הוצאה לפועל. הליך של הסדר נושים יחסוך לכם כספים רבים במסגרת תשלום החוב שלכם, שכן הוא מהווה צעד בדרך ליציאה מהכבלים של החוב הגדול בדרך לחופש נטול דאגות כלכליות.
 
עו"ד שי גרוס מתמחה בתחום של הסדרי נושים וניהול תיקים בכל שלב בהוצאה לפועל ולכן מומלץ ביותר להשתמש בשירותי משרדו. אם הטלפון מהבנק לא מפסיק לצלצל, או אם אתם נושאים בחוב עבור כל מוסד או אדם אחר, הוא וצוות משרדו יעשו כל מה שאפשר כדי לסייע לכם לפתוח דף חדש. צוות משרד עורך הדין שי גרוס ינהל עבורכם משא ומתן אסרטיבי ויעיל, בצורה ההוגנת והנכונה ביותר עבורכם. פנו למשרדו של עו"ד שי גרוס להתחלה של תהליך הייעוץ והליווי, כדי שתוכלו לחזור לישון טוב בלילה.
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים