073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

המחאות חוזרות

 
 
מה יכול לקרות כתוצאה מצ'ק כזה או אחר אשר חזר? איך מתמודדים עם כלאותם צ'קים שחזרו? מה היא המשמעות של בחירת משרד עורכי הדין המומחה לטיפול בבעיות צ'קים חוזרים?
זה עשוי להיות הסיוט הגדול ביותר של בעל עסק גדול או קטן. יום בהיר אחד הוא עשוי למצוא בתיבת הדואר שלו צ'קים שקיבל מלקוחותיו, כאלו שאין להם כיסוי, ועל כן חזרו. במקרים אלו לצערנו אנו נתקלים בכל יום ביומו. המצב הכלכלי הלא ברור וחוסר הביטחון גורם להרבה מאוד עסקים להיסגר ולהרבה מאוד אנשים לפשוט רגל. המחאות חוזרות עשויות לגרום לעסקים לקרוס ועל כן חשוב מאוד לדעת ולטפל בכך בהקדם ובמקצועיות.

חשוב מאוד לדעת כי אכן יש מה לעשות במקרים של המחאות חוזרות. ישנם גופים, כמו ההוצאה לפועל, אשר מתפקידה להפעיל מנופי לחץ על חייבים בצורת הגבלות שונות, עיקולים וכולי על מנת לאלץ ולהחזיר את החוב. על מנת לפעול נכון במקרה כזה מומלץ לפנות אל עורכי הדין המומחים לתחום.

זה עשוי לפגוש רבים גם מן העבר השני. במקרים בהם בחשבון הבנק אין כיסוי מספיק והשיקים האישיים או של העסק שלהם חוזרים. במקרה זה ההוצאה לפועל עשויה להפעיל כנגדם אמצעים כאלו ואחרים ולהגדיל את החוב על ידי קנסות וריביות גבוהות במיוחד. על כן בכל מקרה של המחאות חוזרות חשוב מאוד לא להתמהמה ולפנות מוקדם ככל הניתן לעורך הדין שי גרוס לטיפול יעיל ומקצועי בעניין.

טיפול בצ'קים חוזרים? עו"ד שי גרוס למענכם!
אין ספק כי טיפול בצ'קים חוזרים מצריך את טובי המומחים בתחום ואלו שרכשו את הניסיון הרב ביותר. משרד עורכי הדין של עורך דין שי גרוס קיים כבר משנת 1968. במשרד זה מועסקים ופועלים למען לקוחות רבים טובי עורכי הדין המשתפים לעולה להצלחתו של כל לקוח ולקוח.

שיקים מוגבלים? אילו עוד שירותים ניתן לרכוש במשרדו של עו"ד שי גרוס? שלל שירותים משפטיים מתחומים שונים הכולל בין היתר טיפול משפטי, ייעוץ וייצוג. כינוס נכסים, שיקים מוגבלים, צוואות וירושות, הליכי גישור, ועוד. אחריות מלאה, מקצועיות ואמינות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים