073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

גביית צ'קים חוזרים

 

צ'קים חוזרים, על פי ההגדרה שלהם, הם צ'קים ללא כיסוי שפדיונם בלתי אפשרי עקב כך. כאשר אדם מעוניין לממש צ'ק שמתברר לו כצ'ק ללא כיסוי, הוא ניצב בפני שוקת שבורה ונותר פעמים רבות אובד עצות, מבלי שהוא יודע מה אפשר לעשות ואיך. החדשות הטובות הן שבאמצעות משרד עורכי דין אשר אחת ההתמחויות שלו היא גביית צ'קים חוזרים, ניתן לפעול בדרכים שונות כדי להתמודד עם הקושי – החל מהליכי גבייה ועד הסדרי נושים אלה או אחרים.
 
הליך הגבייה של צ'קים חוזרים
אין זה מפתיע כי גביית צ'קים חוזרים מצריכה פעולות בירוקרטיות אלה או אחרות, שכפי שתראו בהמשך. אלה הופכות את אפשרות הסיוע החיצוני של מומחים בתחום למומלצת ואף למתבקשת. הצעד הראשון שיש לעשות, בין אם באמצעות עורך דין ובין אם לא, הוא לפנות באופן עצמאי לאדם החייב, כלומר – זה שהצ'ק שנתן התברר כחסר כיסוי. במהלך הפנייה יש להסביר לצד השני את המצב, ולראות מה הסיבות שגרמו לכך שהצ'ק חזר. אם מבינים בשלב הזה כי אין לחייב רצון או יכולת לטפל בבעיה, התמונה הופכת למורכבת יותר: חשבו, למשל, על אדם שמעיד על עצמו שהוא נמצא בחובות ובדיוק עכשיו הגיש בקשה להכריז על פשיטת רגל הפטר.
 
על כל פנים, כאשר מתרשמים כי גביית צ'קים חוזרים תהפוך להיות מורכבת, יש להתחיל בהליכי גבייה – כאמור, באמצעות עורכי דין. עורך הדין ינתח את המצב ויחליט מה האסטרטגיה אותה תנקטו. יש מספר פעולות ביניים שחשוב לבצע לפני שמגישים תביעה כנגד אותו אדם, כשלאחר מכן אין מנוס מלפתוח הליכי הוצאה לפועל. הם עשויים להסתיים בדרישה של הגורמים ה"רשמיים" לפרוע את החוב בהקדם או לחלופין בחתימה משותפת על הסדרי נושים.
 
כך תעשו את זה נכון
גביית צ'קים חוזרים, על פי הסקירה שהובאה מעלה, היא תחום סבוך ולכן גם מיועד למקצוענים בלבד. משרד עורכי דין ש. גרוס עונה על ההגדרה הזו. למשרד ניסיון של עשרות רבות של שנים בהליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל, על כל ההיבטים שלהם: החל מהסדרים, דרך סנקציות ועד פשיטת רגל הפטר, הניתנת במסגרת ייצוג החייבים מול רשויות ההוצאה לפועל. במרוצת השנים רשם המשרד שורה ארוכה מאד של הצלחות, שמעמידות אותו בחוד החנית בתחום החשוב הזה בישראל כיום.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
קידום אורגני | קידום אתרים