073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

בקשה להפטר
אחד הרגעים הקשים ביותר אליו יכול להגיע כל אדם הוא פשיטת רגל. אנשים רבים מגיעים לכך כתוצאה מהתנהלות כלכלית לא נכונה, השקעות לא נכונות, הוצאות מוגזמות ולא פעם גם כתוצאה ממשבר כלכלי לאומי שמשפיע עליהם באופן פרטי.

מצב של פשיטת רגל נובע כשאין אפשרות להחזיר חובות ישנים, במקרה כזה הוא יכול לבקש להיחשב במצב של פשיטת רגל אך גם הנושים להם הוא חייב כסף, יכולים לבקש להכריז עליו כפושט רגל על מנת להגביל את יכולותיו הכלכליות. עבור האנשים להם הוא חייב את הכסף, משתלם הרבה פעמים לנסות ולהגיע להסדרי נושים מתוך כוונה לקבל לפחות חלק מהכסף שלהם, בזמן שאם לא יעשו זאת וינסו להשיג את כל הסכום, סיכוי גדול שהם לא יצליחו בכך.

מצד החייב, הרי שמלבד הסדרי נושים, אליהם הוא ישאף שכן בהסדר זה הוא יצטרך להחזיר חלק מהחוב ולא את כולו מתוך הכרה שאין סיכוי שהוא יצליח להחזיר את כל החוב, וכן בהסדר כזה, הרי שמכירים בכך שהוא צריך גם להחזיק בחלק מהכסף ועל כן לא מגבילים אותו באופן מלא, הרי שמצד שני, הוא יוכל להגיש בבוא העת בקשה להפטר. מדובר על אפשרות לפיה הוא יקבל אפשרות לפטור את עצמו מחלק מהחובות, הן בזכות העובדה שהוא כבר שילם את מרביתם ועמד בתנאי ההסדר. במקרים מסוימים, ניתן להגיש בקשה להפטר חובות אם מתגלה שאין שום אפשרות שהוא יחזיר אותם. בדרך כלל זה נובע ממצב של משבר כלכלי עמוק, חוסר בנכסים, משכורת נמוכה ועוד.

הסדרי נושים מוכרים לנו במצבים מגוונים לא רק כשמדובר בגורמים פרטיים, כמובן. בדרך כלל הסדר עובד באופן כזה שבעלי החוב הגדול מקבלים קודם את כספם ורק לאחר מכן בעלי חוב קטנים יותר. כפי שציינו, לא מדובר בכל החוב אלא רק בחלקו. על מנת להגיע להסדר כזה, יש לפנות אל משרד עורכי דין שמתמחה בהסדרי נושים, המשרד גם יהיה רשאי להגיש בקשה להפטר חובות בהמשך, במידה ויש צורך בכך.

אם גם אתם מחפשים משרד עורכי דין שמתמחה בהסדרי נושים, אתם מוזמנים לפנות אלי, עו"ד שי גרוס, אני מתמחה בהסדרי נושים, פשיטות רגל, בקשה להפטר ועוד. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם. אצלי תקבלו ייצוג משפטי הולם ומקצועי מהשלב הראשון. אתם יכולים ליצור איתי קשר בכל שעה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
חקירת יכולת בהוצאה לפועל
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים