073-390-0090    
 בקשות לפשיטת רגל   עורך דין לפשיטות רגל   הפטר בפשיטת רגל   משרדי עו"ד לפשיטות רגל    עורך דין הוצל"פ   טיפול בחובות    בקשה להפטר   עמותה לקידום מוסר התשלומים בישראל  
 
ייצוג חייבים והליכי פשר
גביה והוצל"פ
צוואות וירושות
מקרקעין
מסחרי וליטיגציה
משכונות וכינוסי נכסים
הליכי גישור
בין לקוחותינו
 
ש. גרוס
חברת עורכי דין
072-33-80-900
רח' המלאכה 14 בית טופר,
אזוה"ת רמת פולג
נתניה 42505

לייעוץ ללא התחייבות
מלאו טופס זה ואנו
ניצור קשר בהקדם:
 

איחוד תיקים מוגבל באמצעים

 
 
מה היא הדרך הטובה ביותר לקבל שליטה מחודשת על החובות שלכם? מה הן דרכי הפעולה הנכונות ביותר במקרה של חובות? מה היא המשמעות של בחירת עורך דין מקצועי ומומחה לתחום?
לאחד תיקים של חייבים זה ללא ספק אחד הפתרונות המעולים ביותר. חייבים יכולים להיות כל אחד ואחת אשר מגלים ביום בהיר אחד כי הם המצב בו אינם יכולים להחזיר את החובות. בדרך כלל החובות הללו טופחים וגדלים וכל אותם חייבים מסתחררים במעגל של חובות שאיבדו שליטה, שליטה על החובות ועל חייהם. חשוב לדעת כי ניתן לפטור כל אחד מחובותיו. אולם על מנת שזה אכן יקרה חשוב לקבל את ההכוונה המקצועית ביותר.

אחד הפתרונות לחייבים הוא כאמור הליך של איחוד תיקים מוגבל באמצעים. מי שבוחר את המסלול הנ"ל יכול בהחלט לצמצם את ההחזר החודשי שלו לגובה תשלומים אשר יוכל בהחלט לעמוד בו. כל מה שנדרש הוא לשכנע את בית המשפט ביכולותיו הכלכליות.
איחוד תיקים מוגבל באמצעים הוא כאמור מסלול אחד אולם חשוב להדגיש כי ישנם מסלולים נוספים אחרים בהם ניתן לבחור על מנת לסיים  ולהיפטר מהחובות. לשם בחירת המסלול הנכון, בין אם זה איחוד תיקים מוגבל באמצעים או להיכנס להליך של פשיטת רגל חשוב מאוד לקבל את ההסבר המפורט לגבי ההשלכות של כל מסלול ומסלול. עורך הדין שי גרוס וצוות משרדו יבחנו כל מקרה לגופו וימליצו על הדרך הבטוחה ביותר.

איחוד תיקים בהוצאה לפועל? למה דווקא ש. גרוס חברת עורכי דין? איחוד תיקים בהוצאה לפועל צריך להיות נתון בידיים המקצועיות ביותר וכמו כן המנוסות ביותר. משרד ש. גרוס חברת עורכי דין מטפלים בהצלחה רבה בלקוחות רבים ונאמנים כבר למעלה מארבעים שנה. טיפול אישי ומקצועי לאורך כל הדרך ובעיקר לשביעות רצונו של כל לקוח ולקוח.

איחוד תיקים הוצאה לפועל? מה עוד?
במשרד עורכי דין זה ניתן לקבל שירותים משפטיים, ליטיגציה, הליכי גישור ועוד והרבה מאוד תחומים. בין היתר איחוד תיקים הוצאה לפועל, טיפול בצקים חוזרים, צוואות וירושות, טיפול בפשיטות רגל ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
שאלות ותשובות »      מהי פשיטת רגל?       מי יכול לבקש פשיטת רגל?       האם פושט רגל יכול לצאת מהארץ לחו"ל ?       האם נכון שכל ההליכים בהוצאה לפועל ובבימ"ש מעוכבים כנגד פושט רגל ?       כמה זמן נמשך הליך פשיטת רגל ?       האם ניתן להגיע להסדר במסגרת הליך פשיטת רגל ?       מהו צו הפטר ?       שאלות ותשובות נוספות...       האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים?   
 
   **ביום 15.10.15 נכנס לתוקפו תיקון סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז 1967 (תיקון 46)**       **תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל**       **סגירת תיק הוצאה לפועל בשל שיהוי בהליכים**       החלטה בעניין מינוי נאמן בתיק איחוד בהוצאה לפועל       « חידושי פסיקה וחקיקה
 
ש. גרוס חברת עורכי דין  |  S.Gross Law FIirm   |  lawoffices@gross-law.co.il  |  073-390-0090
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים